یک تاتوی خوب در شهر مشهد..

یک تاتوی خوب در شهر مشهد..
20 دی 1397

مشهد یکی از شهرهای شناخته شده و دارای خدمات پزشکی، آرایشی ، گردشگری و تفریحی و ... است. از آنجایی که این شهر نزد ایرانی ها و سایر مسلمانان کشورهای دیگر ، به عنوان بزرگترین شهر گردشگری_ مذهبی شناخته می شود، شاید این تصور وجود داشته باشدکه فقط زائران حرم حضرت رضا (ع) هستند که به این شهر سفر می کنند و جز برای زیارت، مشهد جذابیت دیگری برای گردشگران نخواهد داشت اما افرادی که به مشهد می آیند زیارت را به عنوان هدف و اولویت سفر خود انتخاب می کنند و پس از آن مسافران ایرانی و غیر ایرانی برای استفاده از خدمات زیبایی همانند تاتو که یکی از بحث های پرطرفدار در بین خانم ها است، به شهر مشهد سفر می کنند. همان طور که می دانید، تاتو اسم کلی خدمات روی صورت و بدن است که شامل هاشور ابرو، سایه ی ابرو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ می شود. حال برای پیدا کردن یک تاتو کار حرفه ای در مشهد چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم؟
 
  • انتخاب تاتوکار حرفه ای در مشهد
شما می توانید با استفاده از یک سری روش ها بهترین تاتو کار حرفه ای در مشهد را شناسایی کنید. در نظر داشته باشید هر فردی که دستگاه تاتو خریداری می کند و محلی را جهت کار خود انتخاب می کند قطعا تاتو کار نیست.
به شخصی که خدمات هاشور ابرو انجام می دهد پیگمنتر می گویند، یک پیگمنتر حرفه ای باید گواهی سلامت و مدرک آرایشی از سازمان و آکادمی مربوط به تخصصش را داشته باشد. پیگمنتر حرفه ای باید خصوصیاتی نظیر با تجربه بودن، حرفه ای بودن و داشتن سرعت عمل همراه با دقت بالاو رعایت نکات بهداشتی و همچنین دارای تخصص در شیوه درست کشش سطح پوست ،جایگذاری صحیح سوزن ، فشار مناسب دست، زاویه مناسب دستگاه روی بدن و... را بلد باشد.علاوه بر این نکات، شما نباید مجبور به تحمل درد و خونریزی زیاد باشید.
حال اگر قصد دارید تاتوی خود را درشهر مشهد انجام دهید بایستی به دنبال سالن هایی باشید که مشتری های زیادی دارند و مراجعه کنندگان آنجا رضایت کاملی را از تاتوی خود دارا هستند. شما می توانید با مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی تاتوکار موردنظرتان، نمومه کارهای او را مشاهده کنید. در ضمن به این نکته توجه داشته باشید که حتما نمومه کارهای خود او باشد.  
 
 
  • سالن مناسب جهت انجام تاتو در مشهد
اگر می خواهید برای همیشه از تاتوی خود رضایت کامل داشته باشید ضروری است به مکانی مراجعه کنید که تاتوکار آن متخصص، با تجربه و حرفه ای باشد تا بتواند بهترین تاتو را مطابق با خواسته شما انجام دهد و شما پس از اتمام کار حس رضایت را داشته باشید. همچنین بهترین مرکز تاتو در مشهد باید دارای مکانی تمیز و بهداشتی باشد و از کارتریج های یکبار مصرف استفاده نماید. پیشنهاد ما این است که وقت بگذارید و سالن های تخصصی تاتو در مشهد را بشناسید. نظرات دیگران را به طور کامل در مورد سالن مورد نظر پرس و جو کنید و تجربیاتشان را پس از استفاده از خدمات سالن جویا شوید.

بهترین سالن تاتو و هاشور ایرو در مشهد
  • قیمت تاتو در مشهد
هنگامی که به دنبال پیگمنتر ماهر در مشهد می گردید قیمت دستمزد آنها را ملاک قرار ندهید زیرا تاتوکار خوب و ماهر به جهت استفاده از مواد (استاندارد و با کیفیت و گران) و صرف زمان و انرژی که برای کار شما صرف می کند، قیمت گذاری خدمات خود را انجام می دهد و اگر کار بدون عیب و نقصی را می خواهید، بهتر است قیمت آن را مد نظر قرار ندهید.

 
  • استفاده از ابزارهای تاتو در سالن های مشهد
در شهر مشهد چند مرکز به نام «مرکز تخصصی تاتو» وجود دارد که تاتو را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهند. همچنین در این مراکز، بهداشت کاملا رعایت می گردد، از همه مهمتر ابزارهای مورد استفاده در آن ها باعث ایجاد مشکلات پوستی نمی شود و عوارض به شدت کم است. پس اگر تمایل دارید کار تاتو را در شهر مشهد انجام دهید به دنبال سالن هایی باشید که به نکات بهداشتی توجه ویژه ای دارند زیرا در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی ممکن است که فرد دچار عفونت پوستی گردد. اما یک سالن معتبر، برای اخذ رضایت مشتریان خود تلاش زیادی کرده و از هر ابزار نامرغوبی برای ارائه کارش استفاده نمی کند.
 
  • جمع بندی
اگر می خواهید وقتی پس از انجام کار تاتو، خود را در آیینه نگاه می کنید حس خوشایندی داشته باشید حتما  باید در انتخاب تاتوکار  و سالن انجام تاتو دقت کنید. مشهد شهر بزرگی است و آرایشگرها و سالن های بسیار زیادی در آن وجود دارند و انتخاب یکی از این سالن های نامعتبر که برای کار خود زمان صرف نمی کنند و رضایت مشتریان خود را نیز در الویت قرار نمی دهند می تواند برای شما پشیمانی به دنبال داشته باشد. کار تاتو به قدری حساس است که انتخاب یک تاتوکار ماهر، با تجربه و حرفه ای یکی از ملزومات است. پس در شهر مشهد به دنبال فردی باشید که هنر لازم برای انجام کار شما را داشته باشد و از ابزارهای مناسب بهره می گیرد و با رعایت نکات بهداشتی کار می کند. در آخر می توان قیمت را نیز مدنظر قرار داد اما به علت  ارزان تر بودن یک سالن زیبایی خود را به خطر نیندازید زیرا تاتو عملی نیست که بشود به راحتی آن را از بین برد و حتی در بعضی از موارد به دلیل مبتدی بودن فرد و ندانستن اصول تاتو ، امکان پاک کردن آن به صفر میرسد.
پوست صورت شما گنج گرانبهاییست و ارزش آن بسیار بالاست ؛ قدر آن را بدانید و آن را به دست هر کسی نسپارید...
منابع: